euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#1 2007-02-12 18:59:12

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Studniówka...

Moja ściana mruczy mi cichutko co wieczór, iż brakuje jej nowych twarzy... Zdjęcia ze Studniówki - o ile mi wiadomo - krążą, sam zaniedbałem (wybacz, Szyna, nie dałem Ci obiecanej płytki), mam więc pytanie:

Kto posiada całość, zdjęcia ze wszystkich obecnych na imprezie aparatów?
Przed kim mam się więc kajać?

Z góry dzięki za odpowiedź...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#2 2007-02-12 22:25:20

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Studniówka...

no zdjecia chyba wszystkie to ja mam, wiec jak cos to moge zrzucić. Tzn wszystkie jak wszystkie bo zdjęcia od Dominki widziala ona Monika i Jacek przek ktorego zostaly ocenzurowane i chyba nie wroca do obiegu (mam nadzieje chociaz plytke odzyskac:D)


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#3 2007-02-13 23:08:51

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Studniówka...

Byłbym bardzo wdzięczny, Szyna... Może udałoby się nam jakoś zgadać, przekazałbym Ci płytkę?

Owszem, o owej cenzurze wiem... Cóż, władza ma swoje przywileje. Mróweczką jestem, nie będę się na autorytety i przewodnictwa porywał.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#4 2007-02-14 15:34:24

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Studniówka...

zadnych konkretnych palnow na najblizsze dni nie mam wiec jestem otwarty na propozycje


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#5 2007-02-18 18:14:50

kopyto

User

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Studniówka...

Gabryś jak bys chciał mi Szyna przekazał nagrane 2 płytki ze zdjęciami ze studniówki moja i jeszcze dodatkowa to moge Ci ja dać bo  2 plyt to nie potrzebuje. (tam nie ma tylko zdjec od Moniki)

Offline

 

#6 2007-03-15 17:16:17

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Studniówka...

Temat nieco już zakurzony, jednakże chciałbym tylko poinformować, że na stronie naszego kochanego ogólniaka pojawiło się kilka zdjęć z imprezy. Osobiście polecam ujęcie "zmęczonej" podstawowej komórki społecznej:
http://www.kruczek_lo.host247.pl/galeri … =35&pos=32


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ugamella.pun.pl www.aureus.pun.pl www.morr.pun.pl www.l2lh.pun.pl www.festeboyen.pun.pl