euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#1 2007-03-29 20:52:54

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

informacja na piątek!!

dla tych którzy nie byli na arcy ciekawym frenczu powiadamiam,iż jutro WSZYSCY!!(poza maturzystami z matmy)<lol> przychodzimy na godzinę 8:00 i mamy język polski,oczywiście potem również mamy polski,czyli 1+2=3h polskiego w piątek


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#2 2007-03-30 14:25:39

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: informacja na piątek!!

no i okazało się że polski rano byl tylko dla osób zdajacych rozszerzoną mature . . .


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#3 2007-03-31 11:01:23

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: informacja na piątek!!

Może zdobyta na nim wiedza okaże się w przyszłości przydatna?

Wyobraź sobie, jak podczas rozmowy o pracę wplatasz: "moją zaletą jest brak dystansu poetyckiego, tak więc moje >>ja<< liryczne utożsamia się z lirycznym >>ty<<" .

Widzę już, jak podczas wieczoru przepełnionego wonią róż przeszytą aromatem szybkich uderzeń serc, spoglądasz czule i szepczesz do ucha: "mam dla ciebie parę strofoidów liryki wyznania"...

Na mszy ucieszyliby się na pewno za: "a teraz zaśpiewamyyyyy, lirykąąą inwokacyyyyjnąąąą, rozpoczniemy więc od apooostrooofyyyy, a potem przejdziemy do manifestuu podmiotuuu zbioroweeegooo... aaaanaaaaliiiizaaa iii inteerpreetaaacja...." .


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brygadapapysmerfa.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.finans2010.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.spartaclan.pun.pl