euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#1 2007-05-08 18:03:33

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Wiek: 12. Waga: 75.

Aby przełamać nieco ciszę, która spadla - po wczorajszej maturze - na Forum jak szmata rzucona na dno kubła, chciałbym obwieścić co następuje:

Oddawszy dziś bilans, z sercem pełnym dumy, otrzymałem polecenie przekazania wszystkim Towarzyszom w Maturze, że nasze karty zdrowia są do odbioru.


A tak przy okazji i przy nadziei (na pomyślność, oczywiście): jak upływają kolejne egzaminy?


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#2 2007-05-08 19:39:56

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: Wiek: 12. Waga: 75.

Hmmm... gorzej niż próbne... Bo po co do wosu mi gdzie leże Norwegia czy Finlandia... Tyle, że w Europie, a więcej po co? Wole pisać próbne matury i tyle. To kiedy idziemy pić?


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#3 2007-05-08 20:40:26

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Wiek: 12. Waga: 75.

Jeszcze nie wiesz, Szarlott... Zobaczysz. Mi wynik próbnej biologii podarował wielką dawkę zdziwienia... Tak wielką, jak wczorajszy angielski, choć ten ostatni zasmucił bardziej, niż podbudował.

Wiesz, nawet ja, ignorant polityczno-społeczny, telekomunikacyjnie ekskomunikowany, orientuję się, gdzie leży Finlandia. Nawet ja, który Napoleona sytuował niedawno w XIII wieku. Nawet ja - a to już coś oznacza...

Po wczorajszym spotkaniu, pełnym zadumy nad maturą (w czasie którego myśli płynęły, czas płynął, płynął złoty płyn, a później płynąłem i ja), muszę zrobić sobie chwilę przerwy... Do piątku, nie dalej.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#4 2007-05-08 21:08:40

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: Wiek: 12. Waga: 75.

Ja mam problemy z geografią... I większość o tym wie. Odebrałam moją kartę zdrowia i jak miałam 12 lat ważyłam 32kg a mierzyłam 145,5cm szkoda, że się wiele nie zmieniło od tego czasu Piątek dobry termin... jak każdy inny

Ale się ciesze, bo się dokształciłam i mam dobrze Prawda/Fałsz czyli 1 punkt jest! i nawet zdałam wos... chyba


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ugamella.pun.pl www.goldhead.pun.pl www.l2lh.pun.pl www.morr.pun.pl www.festeboyen.pun.pl