euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#1 2007-04-02 18:08:18

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Dwa sprawunki...

Nie wiem, czy moje słowa przedarły się heroicznie przez barierę klasowego szumu, więc powtórzę tu dwa njusy od Majeczki:

1. Mamy powoli dostarczać zdjęcia , które znajdą się na świadectwie dojrzałości. O ile mnie pamięć nie myli, mają one być w formacie 37x52mm. Wieść również niesie, że najlepiej będzie wykonać je w jasnym stroju, aby dobrze widoczna była później pieczątka szkoły. Czyli... ruszamy do fotografów i spoglądamy w obiektyw mądrze, bo to spojrzenie będzie pierwszym, jakie ujrzą rekrutując nas na studia...

2. Do środy mamy czas, aby dostarczyć Majeczce listy naszych osiągnięć . Doszły mnie słuchy, że zgodnie z ustawą od tego roku na świadectwie dojrzałości znaleźć się mogą wzmianki o nagrodach, wyróżnieniach itp. - miła reklama produktu "ja". Notujemy więc ładnie nasze osiągnięcia, wszystkie z liceum i najważniejsze ze wcześniejszych szczebli edukacji i... promujemy się.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#2 2007-04-02 19:12:36

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: Dwa sprawunki...

Taaa... Jak moja twarz ma decydować o przyjęciu mnie na studia to się pewnie na nie nie dostane <lol> Trudno, nie każdy musi być fotogeniczny


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#3 2007-04-02 20:08:16

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Dwa sprawunki...

jak ktos ma jakies osiagnieca to moze sobie wypisywac . . . ja tam nic nie oddaje


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#4 2007-04-02 22:05:42

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Dwa sprawunki...

Szarlott... Skoro wizerunki szatana przetrwały tyle wieków, uniknąwszy Inkwizycji i polityki, to jednak coś intrygującego musi być w obliczu diabła...

Wiesz, Szyna... Twój stosunek do obowiązku szkolnego jest godny pomnika z brązu, lecz mało kto doceni solidność... Tak, jak nikt nie spostrzeże nawet heroicznego wysiłku koniecznego do zdania rozszerzonej matury po dwóch zaledwie latach podstawy... Tak, jak nikt zauważy nawet trudu mijania na korytarzu Kazior...

Oni po prostu tego od nas wymagają... Ignoranci. Dla mnie pozostaniesz nie(d)ocenionym bohaterem - jak dorosnę, chcę być taki jak Ty!


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#5 2007-04-03 15:47:32

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Dwa sprawunki...

ze mnie taki wzor jak wcale, a co do Kazior dzisiaj na nia wpadlem w drzwiach przy sekretariacie i zachowala sie jakby mnie nie zauwazyla :lol2: wiec nie trzeba jej unikac


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.l2lh.pun.pl www.aureus.pun.pl www.morr.pun.pl www.goldhead.pun.pl www.festeboyen.pun.pl