euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#1 2007-04-12 16:55:19

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Majeczka...

Mam nadzieję, że Madame Majeczka nie zagląda na Forum... Sprawa staje się coraz pilniejsza, więc możemy wstępnie przedyskutować jedną kwestię...

27 kwietnia, czyli za dwa tygodnie, zakończy się nasza przygoda ze szkołą średnią... Chlip... Jednakże nie tylko dla nas coś się skończy - gdyby to jeszcze do kogoś nie dotarło, Madame Czuber miała, o ile mi wiadomo, odejść na emeryturę już wcześniej, ale postanowiła doprowadzić nas do końca szkoły. Nazwijcie mnie czułym miłośnikiem patosu, ale uważam, że w związku z tym musimy ją jakoś pożegnać - jako klasa, która była pod jej opieką, jak i ostatni jej wychowankowie (nie licząc może Beaty, ale w tym pomaga Majeczce jej oblubieniec, "stary").

Rzucajcie więc propozycjami prezentu pożegnalnego. Czasu jest niewiele.

Gdybyście mieli pomysł na podarki dla innych nauczycieli - dawajcie.

P.S.
Wieniec białych kwiatów pogrzebowych - odpada.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#2 2007-04-12 19:27:05

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: Majeczka...

Butelka wina odpada..., z tego co wiem to ma niezłe zapasy i ulubioną winnice, z której przywozi sobie wina. Każdy ma inny gust co do tego trunku, więc ciężko trafić.

A tak jak się śmiałam..., nakręcić jej film o naszej klasie.., czyli jak to naprawdę wygląda na lekcjach, po lekcjach. Niech zobaczy jak pilnie uczymy się historii..., uważamy na polskim i uwielbiamy języki obce:) A tak więcej to nie mam pomysłu


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#3 2007-04-12 22:01:05

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Majeczka...

ja uwazam za pomysl z filmem za dobry, ale wczesniej padla paropozycja zdjec (chyba Gabrysia ) Kazy na osobnym zdjeciu z jakims ciekawym haslem dla p.Majeczki?
   Ja osobiscie jakis innych pomyslow nie mam, ale tak ejszcze odbiegajac od pani wychowaczyni to moze dla Pszczolki cos specjalnego?


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#4 2007-04-13 12:49:02

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Majeczka...

Film brzmi super, ale musimy się z nim sprężyć... I odnaleźć kogoś z kamerą. Zostałem oddelegowany do konferansjerki (zaskakujące, prawda?), więc, gdybyśmy zrobili to naprawdę szybko, mogłoby mi się udać załatwić projekcję w teatrze, podczas ceremonii zakończenia...

Co do mojej propozycji: zrobilibyśmy zdjęcie każdemu dumnemu członkowi naszej klasy, trzymającemu jedną literę lub znak (ktoś będzie miał... spację) na tym samym, jednolitym tle. Potem zmontujemy je wszystkie w dużej antyramie, aby układały się w jakieś zdanie na 30 znaków. Co Wy na to?

Pszczółce też bym coś zmontował, ale tym razem... nie wiem co. Hmm... Może kolaż z parodiujących lektury zdjęć, np. grafficiarza malującego "Umarł Gustaw - narodził się Konrad"...? Podsuwajcie pomysły!


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#5 2007-04-13 14:05:50

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Majeczka...

no to pojawia sie zasadnicze pytanie kto posiada kamere (mysle ze najlepiej digital bo anologowa mysle ze moglbym pozyczyc), a co do zdjec tez sie trzeba sprezyc... sugeruje poinformawac reszte kalsy nie dowiedzajaca forum...


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#6 2007-04-15 16:00:14

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: Majeczka...

Ja mogę dać moje zdjęcie maturalne bo jestem na nim piękna i powabna:D Jak znajdziemy kamerę to się wszystko ładnie da załatwić Sesja fotograficzna u któregoś z fotografów klasowych np. u Panny Zabawy w pracowni (jeśli się zgodzi). To w poniedziałek robimy burze mózgów....!


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#7 2007-04-17 15:34:31

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Majeczka...

w ramach przypomnienia:

w czwartek spotykamy sie o 8:00 przy ławeczce na stawach
na czwartek po 25zł na prezent(y) i kwiaty


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#8 2007-04-17 20:13:55

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Majeczka...

Dzięki za obwieszczenie, Szyna, choć pewnie lepiej by było, gdybyśmy wyprodukowali koszulki z nadrukiem z czasem miesjcem spotkania... Nie traćmy jednak wiary - miejmy nadzieję, że wszyscy się pojawią. Mobilizacja na Dzień Kobiet stała się przyczyną mojego zachwytu, więc śnię o podobnym cudzie w czwartek. Cudzie nad Stawami.

Przypominam tylko Szarej i Soni, że na nich spoczywa niewątpliwa przyjemność wymyślenia trzydziestoznakowego tekstu (ze spacjami i znakami interpunkcyjnymi). Alek i Pierre natomiast, mają przed sobą scenariusz filmu - 2-3 minuty powinny starczyć...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#9 2007-04-17 21:36:24

Adamek

User

3390435
Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 62
Punktów :   

Re: Majeczka...

kurwa zaś gruby hajc cza wyjebać, niech to szlag.









Ostatnio edytowany przez Adamek (2007-04-17 21:37:05)

Offline

 

#10 2007-04-18 16:14:42

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: Majeczka...

Tekst wymyślony jest przez Sonię, ma brzmieć chyba tak "Nigdy pani nie zapomnimy" (oczywiście po francusku) i jest to równe 30 znaków.

Ja chciałam też zauważyć, że jest pewien problem, ponieważ w piątek o 8 rano część osób ma matematykę, z której (jak sądzę) nie zrezygnuje. Trzeba ustalić jakiś termin...


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.morr.pun.pl www.goldhead.pun.pl www.ugamella.pun.pl www.aureus.pun.pl www.l2lh.pun.pl