euroa

3a eurpejska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#16 2007-05-22 20:52:02

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Help!

Aniu, fakt - każdy chce się wykazać, choć większości wynik ustnej matury służył będzie wyłącznie do podbudowania morale. Przykładowo, mam już bolesną świadomość, że nie przebiję Dorotki... Flaszka i bigos to argumenty silniejsze niż słowa...

Nie wiem gdzie zdajemy, Dolores... Poznasz po niebieskim owalu i paniach przyklejających numerek na piersi.

Hmmm... Może, w ramach materiału pomocniczego, przytaszczę jutro kozetkę? IKEA daje się szybko skręcać, prawda?

Dobra, Miśki. Żarty na bok. Czas się prezentacji nauczyć...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#17 2007-05-22 21:07:40

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: Help!

to sa 4 sale w klatce gdzie mielismy polski . . .czyli 61,63,64,66 czy jakos tak . . . ale egzamina na 8:00 a nie na 9 nie zapomnijcie!!


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#18 2007-05-22 21:22:04

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: Help!

Komu jak komu, ale mi prezentacja jest bardzo potrzebna. Liczy mi się podczas rekrutacji na studia. Chociaż po mojej rozprawce (nie do końca związanej z tematem) plany studiów odłożyłam na rok następny.


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#19 2007-05-22 22:34:16

morawczyk

User

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Help!

a ja chyba nie umiem i nie wiem i wogole to jest be !
zeby tego bylo malo to ide na pierwszy rzut i sama nie wiem czy to dobrze czy źle...
wchodze i co ? nawijam od wejscia... ?  niby takie nic , takie to malo wazne a jednak nie do konca...
Dorotka, Ty mi tej wodki przed wejsciem dasz, sadze ze wtedy Krasicki i cala reszta chołoty stanie sie latwiejsza do przedstawienia ;]

Offline

 

#20 2007-05-23 18:34:46

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: Help!

Szarlott, pozwól, że zachęcę Cię do lektury aneksu do Informatora maturalnego z języka francuskiego. Strona... "nasta". O ile posiadam zdolność interpretacji zawartych w tabeli danych, oceniania jest nawet "wypowiedź znacznie odbiegająca od tematu". 3-4 punkty odchodzą wtedy w siną, paryską dal, co nie zmienia faktu, iż reszta brana jest pod uwagę.

Krótko mówiąc: kto wie, czy nie ujrzymy viva la Charlotte!

Głowa do góry, Misiek.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ugamella.pun.pl www.festeboyen.pun.pl www.l2lh.pun.pl www.goldhead.pun.pl www.aureus.pun.pl