euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#16 2007-06-30 16:33:11

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Kolejne pytanie dotyczące UŚu: logujecie sie na swoje konto, i potem na tej pierwszej stronie jest taki link "wyniki egzaminów i matur" i ja jak w to wejde wyświetla mi sie tak: "Egzamin      Wynik
Nowa matura - kwalifikacja na podstawie kryteriów 2007/2008.     wyniki nie są dostępne" w formie tableki. Też tak macie i czy moze wasze wyniki juz sa podane i dostępne?


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#17 2007-06-30 16:37:40

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Tez tak mam. Może tak ma być? Moje wyniki są w krajowym rejestrze, bo tam dzwoniłam wiec pewnie kiedyś pobiorą.

Albo... trzeba najpierw zapłacić opłatę rekrutacyjną i wtedy UŚ się pofatyguje po nasze wyniki


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#18 2007-06-30 17:26:36

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

pieniazki przelalem dzisaj i zobaczymy co bedzie


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#19 2007-06-30 17:27:53

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Spokojnie, Misiek - to zjawisko powszechne, jak mniemam... Wątpię, aby pęd UŚ do ściągnięcia naszych wyników uzależniony był od opłaty rekrutacyjnej, jako że swoją uiściłem (z bólem, i to bólem wielkim konta mego) dwa tygodnie temu ponad...

Wracając do Jagiellonki - zarejestrowałem się już szczęśliwie, wygenerowane zostało podanie. Na jego końcu, w sekcji IV, wyszczególniane są załączniki - w moim przypadku nie są wymagane żadne. Zachęcają również do płatności przelewem, z uniknięciem poczty, wynika więc z tego, że posyłać im mamy wyłącznie tę jedną, zabłąkaną karteczkę...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#20 2007-06-30 18:32:00

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Gabryś również uczyniłam ten magiczny krok i zarejestrowałam się na UJ,mam tak samo,żadnych załączników  i tu następuje kolejne pytanie:ja mam im tylko podanie wyslać(2strony,ja mam wszedzie 2 str.a nie jedna)czy jakąś kopię świadectwa?? drugie pyt.:mam robić odpis świadectwa u notariusza czy wystarczy kopia?


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#21 2007-06-30 21:09:00

Krzychu

User

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

swiadectwo wysyłamy chyba dopiero gdy juz nas zechcą
ludzie jak wpłacaliscie na uś to czy robiliscie to przelewem czy przekazem pocztowym na konto? pytam bo ja to przelałem z konta ojca i obawiam sie czy oni są tam na tyle bystrzy zeby sie zorientować ze w tytule napisałem swoje dane...jak nie to chyba właśnie załatwiłem tacie studia <lol>

Offline

 

#22 2007-06-30 21:33:11

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Ja też przelalem z konta mamy, ale w tytule wpisalem ze to za mnie pieniązki;) A co do pytania Dorotki: tez mam dwie strony i jak pisalo na stronach UJ TRZEBA sie podobisac na obu, i jest tam wyszczegolnione specjalne miejsce. U mnie załącznikow brak. A co do tego świadectwa na UJ powinnien Ci o tym "powiedziec" ten system jak beda potrzebowac a na razie nie chcą.


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#23 2007-07-01 12:11:51

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

ok dzieci dzięki wam wszystkim,ja też przelewałam z konta mamy,ale później dodawałam dopisek,ze dot.to mojej skromenj osoby.najgorzej jest z wrocławskim,bo namieszałam.sklada ktos moze do wroclawia??


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#24 2007-07-01 12:32:12

Dominik

User

3077665
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

dorotko, ja skladam do wroclawia, ale wiekszych problemow nie mam. malego zachodu przysporzylo mi zdjecie elektroniczne, ktorego od nas oczekuja ale ich zadania juz zostaly zaspokojone. a gdzie u ciebie tkwi problem?

Offline

 

#25 2007-07-01 23:17:44

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Ojoj... Ale pytań. Agent Jeż, dokonawszy samodzielnej inwigilacji, postara się odpowiedzieć zgodnie ze stanem własnej wiedzy i swoimi poczynaniami...

Dorotko, pisałem o jednej, zabłąkanej karteczce, ponieważ podanie drukuję obustronnie. Wynika nam z tego finezyjne równanie w postaci: jedna kartka - dwie strony... System, o ile się nie mylę, zawsze generuje dwie strony, zgodnie z tym schematem:

STRONA PIERWSZA:
I Informacje o kandydacie (dane osobowe i adres)
II Dotychczasowe wykształcenie (wyniki i rodzaj matury, ukończona szkoła średnia)

STRONA DRUGA:
III Informacje i oświadczenia dotyczące rejetracji i kwalifikacji (wybrany kierunek)
IV Załączniki

Pod koniec każdej strony znajduje się miejsce na czytelny podpis, jak zaznaczył już Szyna. O ile mi wiadomo, wysyłać mamy jedynie podanie, a wywnioskowałem to po dogłębnej analizie komunikatu pogrubioną czcionką, który widnieje dumnie po rejestracji:

1. wnieść opłatę rekrutacyjną,
   2. wydrukować i podpisać wszystkie strony dokumentu Podanie ERK,
   3. Podanie ERK wraz z wymienionymi w nim załącznikami wysłać na adres jednostki UJ.

Spokojnie, paranoja naszych matur nie jest naszą rekrutacją...


Fakt, świadectwo, w przypadku UŚ i UJ, na ile mi wiadomo, konieczne jest dopiero przy potwierdzeniu chęci studiowania na danym kierunku. Wiem jednak, że niektóre uczelnie wymagają dostarczenia go jeszcze w trakcie kwalifikacji - wszystko, jak zwykle, zależy od uczelni.


Krzychu, jeśli chodzi o opłatę, ja skorzystałem z własnego konta - nie jest najpełniejsze, ale, jak widać, przydaje się... Jednakże, nawet w przypadku tego dobrodziejstwa, niemożliwe jest wpisanie imienia, nazwiska i numeru PESEL jako zleceniodawcy - rubryka ta generowana jest zawsze automatycznie przez system bankowości. Dlatego też w tytule przelewu dopisałem swój numer PESEL. Tam również są ludzie, a taka jest ich przewaga nad algorytmem, że abstrakcyjnie myśleć potrafią... Udało się, zaksięgowali. Musicie uzbroić się nie tylko w stałe łącze, ale i cierpliwość... Wyobraźcie sobie, ile jest podobnych zgromadzeń jak nasze...

(a tata zapewne ucieszyłby się z ponownej młodości w akademiku, prawda? a Ty, syn wyrodny, pozbawiasz go możliwości...)


Wiesz, Szyna, domyślam się, że załączniki w podaniu na UJ wymagane są wyłącznie, gdy jesteś laureatem olimpiady lub konkursu... Taka dedukcja moja, choć nie o mnie.


Powiem Wam, Dziewuszki Drogie, że wymagania we Wrocławiu przerażają mnie... Nie dość, że egzaminów maturalnych jakichś pokrętnych wymagają, to zdjęć chcą... W sumie, to miasto turystyczne - piękne być musi...


Pozdrawiam, Miśki, i wracam do nauki prezentacji na egzamin na MISH, który zaczynam za dziesięć godzin finezyjnym tematem Wpływ niewolników pochodzenia afrykańskiego na kształtowanie się kultury Brazylii w kontekście wybranych aspektów tradycji capoeira... Musiałem się pochwalić, wybaczcie.


EDIT: po egzaminie...

Eeeeej, Miśki... Teraz to ja mam pytanie do rejestrujących się na Jagiellonkę: czy Wasze opłaty rekrutacyjne już dotarły? Widnieją w rozliczeniu, w zakładce "Opłaty" przy każdym z wybranych kierunków w systemie ERK?

Ja swoje fundusze przelałem w sobotę przed południem... Wyobrażając sobie przelewające się morze, a może nawet morze mnożących się przelewów zleconych w weekend, od piątkowej publikacji, nie powinienem się dziwić opóźnieniu... Ale jakiś niepokój jest.

Ostatnio edytowany przez Agent Jeż (2007-07-02 18:12:13)


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#26 2007-07-02 22:07:55

Krzychu

User

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Jeżowi gratulujemy probably najdłuższego posta w historii forum euroa   
Co do opłat, można powiedziec ... "na zachodzie bez zmian"  również wpłaciłem w sobotę i nadal nic nie ma:) tak wieć trzeba sie uzbroić w cierpliwość.
Pozdrawiam

Offline

 

#27 2007-07-02 23:05:58

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Generalnie jak wyżej. . .


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#28 2007-07-03 09:22:57

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Dziękuję, dziękuję... Postaram się kontynuować swoje posłannictwo jako propagator woltyżerki słownej.

Zmiany na zachodzie to nie moja dziedzina, w kwestii wschodnich przetasowań mogę jednak powiedzieć, że fundusze dotarły... Uff...

Tak z ciekawości: jakie są numery Waszych kart rejestracji w ERK i kiedy się zapisaliście? Zastanawiam się, czy to aby nie numer kolejny zgłoszenia w systemie... Czy możliwe, aby do godziny 10:00 w sobotę zarejestrować się zdążyło 17989 osób? To cięższa walka niż pod Media Markt w dniu otwarcia... I pooooszliiiii....


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#29 2007-07-03 09:33:45

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Co do zmian to UŚ i UJ  kasa dotarla:)
A co do tych kont... mój numer konta to 2063 a Karta rejstracji i numer ERK to 19986 wiec ten numerek nie obrazuje liczby osob chetnych tak mi sie wydaje.

Ostatnio edytowany przez szyna (2007-07-03 12:17:06)


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#30 2007-07-03 16:12:47

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

widzę że tu ostra burza mózgów jest . to ja też dorzucę swoje parę słów . a mianowicie .. z tego co się doczytałam to na uj jednak trzeba wysłać . stąd moje pytanie czy brał się ktoś już za wysyłanie ? a i czy się wybiera ktoś do krakowa bo ja niestety na ae muszę dostarczyć osobiście .


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.finans2010.pun.pl www.rinnegard.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.brygadapapysmerfa.pun.pl