euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#31 2007-07-03 17:20:56

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

echh wysyłacie na uj w dużych czy małych kopertach??:> jest to dla mnie największy problem więc proszę go nie bagatelizować!! !!;p wysyłacie priorytetem czy jak?


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#32 2007-07-03 17:25:03

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Jeśli rejestrowałeś się (nie mówię tu o zakładaniu konta w systemie) wczesnym popołudniem w sobotę, to numerek ten może wskazywać nie liczbę chętnych, ale całkowitą liczbę zapisów na kierunki poczynionych w tegorocznej kwalifikacji...

Zgadza się, Słoneczko - konieczne jest wysłanie listem poleconym wydrukowanego i podpisanego podania na adres jednostki (widoczny na karcie rejestracji w systemie) prowadzącej dany kierunek. Ja poczynię ten arcyważny krok już niebawem, dziś, po pracy. Dopłacę nawet za priorytet, a co!

Chciałem wybrać się do Grodu Kraka jeszcze w tym tygodniu, ale - jako pretendent do miana dobrego człowieka - zastępuję kolegę będącego na urlopie, pracując dwa razy więcej...

EDIT: po spostrzeżeniu postu Dorotki...

Rozgromiłaś mnie tym pytaniem, Dolores... Rozbiłaś na atomy. Nie bagatelizując Twego pytania, na które odpowiedź jest kluczowa dla pomyślnego przebiegu rekrutacji, przyznam się, że ja posyłam w kopercie formatu A5, koloru białego, zaadresowanej moim charakterem pisma przy udziale tuszu czarnego znajdującego się żelopisie marki Rystor o końcówce średnicy 0,5mm, modelu GZ-031, kodzie kreskowym 5907548906229, wykonanym z tworzyw sztucznych.

Spokojnie, Dorotek... Wątpię, aby od tego zależała Twoja przyszła edukacja... Łebska jesteś - to jest kluczowe.

I życzę Ci wyłącznie takich problemów jako najważniejszych...

Ostatnio edytowany przez Agent Jeż (2007-07-03 17:35:26)


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#33 2007-07-03 19:49:21

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

ja też wypiszę własnoręcznie czarnym żelkiem,może jeszcze kwiatuszka narysuję:P a co niech zobaczą,ze mam talent artystyczny:D może jeszcze swoje demo włożę do koperty? dzięki,że rozwiałeś moje wątpliwości;]


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#34 2007-07-03 20:30:01

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

A umie ktoś ładnie opisać teczkę? Skoro jesteśmy przy pisaniu? Bo mój charakter (i ogólny i pisma) nadaje się średnio do takich poczynań. Literki tańczą, skaczą... raz w górę, raz w dół. I wygląda to, tak jakby nie wyglądało. To wypisze ktoś mi teczkę? Bo ja mam z tym problem.


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#35 2007-07-03 23:10:46

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

kiedys pisac technicznie umialem a co do tych listow wyslalem w bialej kopercie A5 priorytetem. Polecony szedlby dlużej. A i jeszcze taka dygresja, zastawialem sie przy wyslaniu czy przypadkiem nie olac usług "poczy polskiej" i skorzystac z usług konkurencji - "In Post", koniec dygresji:D


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#36 2007-07-04 10:14:03

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Mogę być w Twoich chórkach, Dorotko...? Mogęęęę....?!

Wymagają od Ciebie jakiejś teczki, Szarlott? Do tego opisanej? Barbarzyńcy...

Będąc wczoraj na poczcie głównej, stojąc w kolejce wraz z kilkoma innymi absolwentami ubiegającymi się o przyjęcie na UJ (widziałem adresatów ich listów, wszystkich poleconych) usłyszałem zapewnienia przemiłej pani w okienku, jakoby list priorytetowy, polecony czy też nie, dotrze zawsze w ciągu 48 godzin... Na czym jak na czym, ale na posłaniu dokumentów oszczędzał nie będę...

Obawiam się, że "In Post", "Siódemka" i inni usługodawcy wojujący z niedawno obalonym monopolem Poczty Polskiej mogliby zostać wykopani z sekretariatu...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#37 2007-07-04 13:33:55

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

ja wyslalam dzisiaj.na wszelki wypadek polecony priorytet...ja przez te studia zbankrutuję,jak się nigdzie nie odtsnę to chyba wysadze te dziekanaty:D


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#38 2007-07-04 14:03:28

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Nie sądzę, aby koperta A5 biała stanowiła wymóg uczelni... Jakoś tak wyszło, spontanicznie, że stała się w tej sytuacji modna.

Osobiście radziłbym wszystkim nadać podania poleconym priorytetem. Przesyłka nie dość, że pędzi (Poczta gwarantuje, że do dowolnego miejsca w kraju dotrze w ciągu 48 godzin), to jest potwierdzona... Krótko mówiąc: jeśli listonosz, przykładowo, pochylając się po czapkę z piór, zgubi Waszą przesyłkę (odpukałem wszystkie półki na wina, jak widzę), możecie udowodnić uczelni, że przekroczenie terminu rekrutacji nie jest Waszą i winą i dostarczyć dokumenty... Bez potwierdzenia nadania... Auuu... Może boleć.

Nie, Słoneczko... Wątpię, abym pojawił się w przyszłym tygodniu w Krakowie...

Teraz już wiesz, Dorotko, dlaczego zapisy na Jagiellonce są tańsze... O ile się nie mylę, koperty, żelopisy, znaczki itp. określane są w marketingu mianem "kosztów utajonych"...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#39 2007-07-04 17:50:35

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Kolegia nauczycielskie maja taki wymóg co do teczek i to koniecznie wiązanych, białych. Ja z pisma technicznego to tyle wiem, że kolega się postarał i miałam 5, bo mi ładnie napisał coś tam. Ja jutro zacznę się męczyć z tymi teczkami. I tez czarnym. A co! Wyłamywać się nie będę.


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#40 2007-07-05 12:08:49

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Twoja solidarność jest godna podziwu, Szarlott... Wiem już, do kogo dzwonić przy organizacji strajków, jakże ostatnio modnych.

Czekając na potwierdzenie rejestracji, zerkałem w intymne miejsca ERK i począłem zastanawiać się nad zapisem na jeszcze jeden kierunek... Komparatystyka, edytorstwo,  porównawcze studia cywilizacji...?

Przy okazji: na forum UJ odnalazłem łącze do zestawienia, które może okazać się całkiem ciekawe... Nie wiem, czy możliwe jest dostanie się do tej trony dzięki obecnym na stronie Jagiellonki menu. Pozwólcie więc, że zaprezentuję statystyczne zestawienie ilości kandydatów walczących dzielnie i krwawo o miejsce na uczelni.

Hmmm.... 7,3 kandydata, rok później 9,63... Najbardziej dziwi mnie jednak, że figuruje tam moja filologia ostryg, podczas gdy rekrutacja przeprowadzana jest o dwa lata...

Ostatnio edytowany przez Agent Jeż (2007-07-05 12:09:40)


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#41 2007-07-05 12:30:36

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

no to ja dorzuce podone zestawienie tyle ze na UŚ
http://rekrutacja.us.edu.pl/?q=node/407


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#42 2007-07-05 20:35:29

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

macie na slaskim tak,ze chociaz pobrali wasze wyniki z KRM to nie ukazują się wam??powiedzcie,ze tak;]


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#43 2007-07-05 21:40:00

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Ja tak mam. To zestawienie na Śląskim jest nieaktualne za bardzo..., bo np. na moją filologię było 25 miejsc, a teraz podobno jest już 40. Trzeba sprawdzić najpierw czy się ilość miejsc nie zmieniła.

Ja do strajków, protestów itp zawsze chętna jestem


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#44 2007-07-05 23:11:08

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Tak jest i aby uprzedzic twe pytanie jest tam rowniez napisane, co następuje, że wyniki procentowe nie sa wyswietlane


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#45 2007-07-06 10:56:34

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Tak, Dorotko, tak. Nie mówię, lecz piszę, że tak, choć nie dlatego, że tak chciałaś... Spokojnie, wszystko będzie dobrze. Jak mawialiby deiści, machina ruszyła, choć Pierwszy Poruszyciel nie kieruje już jej biegiem...

(tyle mi w pracy rozrywek zostało - bawić się formatem postów... czyż to nie żałosne?)

Coraz bardziej skłaniam się ku Porównawczym Studiom Cywilizacji w ramach kierunku awaryjnego... Choć nie leży to w centrum kręgu moich zainteresowań, wygląda całkiem nieźle (a wygląda tak!) i zawiera całkiem ciekawe przedmioty... Choć to nie moja ukochana a lingua portuguesa, to zawsze jest jakimś wyjściem...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spartaclan.pun.pl www.finans2010.pun.pl www.brygadapapysmerfa.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.mkontakt.pun.pl