euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#61 2007-07-14 19:24:58

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Fakt, jak informuje nas strona UŚ, uczelnia pragnie Twojego tyłka (dokumenty to detal) od 16.07 do 20.07, jako że wyników spodziewać się możemy w poniedziałek. A we wtorek - szepty z Grodu Kraka...

Gratuluję, Panie Mecenasie!

Wiem, wiem... To nie pierwszy stopień pokrewieństwa, aczkolwiek złożę zeznanie o stanie rodzinnym, majątku i oszczędności wraz z pismem przewodnim, aby uniknąć 17 złotych opłaty skarbowej. Czy się to Lee Ka Czi podoba, czy nie. Spływa to po mnie jako po...  no.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#62 2007-07-15 11:01:21

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Krzysztofie uważaj na slowa bo skoro masz zamiar mieszkac w Kaczogrodzie to licz sie ze świadomościa tego że WŁADZA jest wszedzie a szczególnie w Warszawce, CBA, Prezydent, premier, Ziobro itd.


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#63 2007-07-15 12:53:47

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

A wyślesz mi kartkę z Warszawy? I chciałabym, żebyś ewentualnie kiedyś przeprowadził sprawę rozwodową (wiesz... z tym Francuzem, co będzie miał winnicę..., bo ja bym chciała tak 50% dochodów z tego otrzymywać)

Wyniki jutro... Ja chyba wiem jaki będzie wynik u mnie...


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#64 2007-07-16 07:46:44

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Pewien znany ktoś,
Kto miał winny sad,
Stracił nagle sens,
W ręce Szarlott wpadł...


Wiecie, śniło mi się tej nocy pod wrocławskim niebem, że listy przyjęć wywieszone były na budce z blachy na terenie bliżej nieokreślonych ogródków działkowych... Wszyscy byli zadowoleni, czemu wyraz dali na zajęciach z prof. Rygułą, w ramach których ćwiczyliśmy otwieranie butelek win australijskich.

...zastanawia mnie tylko, dlaczego tuliłem do siebie potężnego grizzly i jaka była przyczyna, dla której Moniś powiedziała Margot, aby "się fakała"... Hmmm... Senniki Azteków nie uwzględniały takiej wizji.

No, to tyle w ramach rozpraszania uwagi.

Drodzy Państwo, zapraszamy do list...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#65 2007-07-16 09:05:46

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Mojej jeszcze nie ma....

Za to mój skaner się buntuje i nie chce mojego zdjęcia zestanować!!!!!

Winny sad, jak sie dostane to cały wypije!!


Edycja i sprostowanie

Moja już jest, a raczej nie moja. Dziękuje za trzymanie kciuków, ale nie wyszło. Może drugim naborem. Kolegia nie są złe...

Ostatnio edytowany przez Szara (2007-07-16 17:35:15)


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#66 2007-07-16 18:58:31

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Nie zapominaj o drugim naborze, Szarlott... Ogrom zwalnia miejsce, decyduje się na inną uczelnię bądź odmienny kierunek...

...choć kolegia, oczywiście, złe nie są.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#67 2007-07-16 21:52:46

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Hmm... drugi nabór, trzeci nabór. Jedno kolegium, drugie kolegium... Ja mam jeden cel, żeby poznać ten język i dzielić się nim z innymi. Załamywać się nie będę. Więc...

.... zdrowie Wasze studenci! Pije z Wami!


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#68 2007-07-17 09:48:10

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

. wchodzę sobie na listy przyjętych na MISH a tam na drugiej pozycji widnieje kto ?? : >

. a już miałam pytać jak poszło . :  )

. tutaj zamieszczam zbiorowe gratulacje dla tych co się już podostawali .
. a tutaj trochę otuchy dla tych którzy jeszcze 'walczą' o swojej przyszłej drodze do zdobycia wiedzy :  P


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#69 2007-07-17 09:59:14

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Brawo, Szarlott! Widzę, że coś nas łączy - miłość do języka... Z tym, że w moim przypadku to jedyna miłość, jaką mam.

Wiesz, Słoneczko, to, że figuruję na drugim miejscu nie odzwierciedla mojej pozycji w rekrutacji. Po prostu na "B" się nazywam, jeszcze jedna osoba na "B" była i nie było "B" więcej...

Teraz zdobyć muszę skaner, aby przesłać im zdjęcie...

Dziękuję Ci za ciepłe słowa, choć wczorajszy wynik oznacza dla mnie uniknięcie wojskowej fryzury. Dopiero dziś okaże się, czy zrobię coś wbrew rzeszy racjonalistów... Czekam. Espero, eu espero, o Departamento de Línguas e Literaturas Ibéricas...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#70 2007-07-17 18:09:07

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Mogę użyczyć skanera i brata, który skan wykona (mi robił i jakoś wyszło). Też widziałam wyniki z MISH Gratulacje! To, że się dostałeś świadczy, że oralnie uszczęśliwiłeś komisję. Co do mnie... miłość miłością..., ale Gliwice jutro podają wyniki...


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#71 2007-07-17 19:26:32

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

W porządku - siostra przybyła z cyfrowo-optyczną odsieczą. Teraz czeka mnie jeszcze obróbka Impresji na temat jeża autorstwa Basi Marzec.

Szkoda, że UJ nie wymagał egzaminów... Zadowoliwszy komisję oralnie, może doczekałbym się wyników? Wiedziałem, że Jagiellonka nie rozpieszcza swoich studentów, ale taki zwiastun - majstersztyk... Wciąż nie ma wyroku.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#72 2007-07-18 01:07:04

Adamek

User

3390435
Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 62
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Chłopie.. zanim wyślesz im swoje zdjęcie to weź się obetnij jak człowiek, na 3 milimetry ! A nie.. z takim "czymś" na głowie na studia.. szok !  )

Ps. Gratulacje dla studentów ;]

Offline

 

#73 2007-07-18 09:37:06

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

. pocieszającym faktem jest to że AE mnie przyjęła :  P gorzej że jakimś cudem przyjęli też moją siostrę na ten sam kierunek . może chociaż specjalizacje różne sobie w dalszych latach wybierzemy .

. a na uj- cie  .. ciężka walka się rozpoczęła .. tylko szkoda że tam nie piszą na którym miejscu się jest na tej liście rezerwowych .. bo nawet nie wiem czy jest o co toczyć zacięty bój :  ) .


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#74 2007-07-18 10:53:25

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

To, jak Jagiellonka traktuje swoich studentów, to żadna nowość... Wyniki przesłane z Instytutu Filologii Romańskiej opublikowano dopiero dziś.

Ooooj nie, Wielki A, nie zmienię imidżu... Jako że jestem jedynym facetem na roku. Ledwo przekroczywszy próg (o jeden zbłąkany punkcik, czyli drobne put up with czy torebka Bowmana), zostałem przyjęty...

Ciężki był UJ w tym roku... Progi, na których łatwo było się potknąć, masakrując facjatę. Moja pozostanie jednak uśmiechnięta, przynajmniej dziś.

Widzisz, Dosiek - całe życie razem, cóż za radość! Spróbuj odnaleźć listę na stronie swojego instytutu czy kierunku - ja dopiero w ten sposób dowiedziałem się, że na filologię hiszpańską czy włoską bym się nie dostał... Najważniejsze jednak, że... Vou falar em portugues.

Beijinhos!


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#75 2007-07-18 15:15:59

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

.. poszłam na skróty i posłałam im maila .. bah .. 126 miejsce .. na 60 przyjętych .. :  P to jednak nie ma co toczyć bojów ;  D chyba ze 60 osób przede mną na liście zrezygnuje to wtedy są jakieś szanse :  )


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hullcityafc.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl www.witch.pun.pl www.prodigy.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl