euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#91 2007-07-24 22:09:26

Krzychu

User

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Jako student WPiA (Wydziału Pieprzenia i Alkoholizmu) gratuluje wszystkim przyjętym i obiecuję to za was oblać A już szczególnie za połowę grupy Jeżo-zwierza

Ostatnio edytowany przez Krzychu (2007-07-24 22:10:07)

Offline

 

#92 2007-07-25 14:12:41

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Krzysztof...ja nie wiem co to za maniery,Ty sie tu z GG(GaBRIELA gENIUSZA;P)I Z JEGO GRUPY nie smiej!nie wiesz,ze jezyka w duzej grupie sie dobrze nie nauczysz??!!-->patrz nasza klasa:D  ja teraz jestem na rozdrozu i nie wiem co wybrac kuszace zakopane,ktore nie ma bezposredniego poloczenia do kato poza sezonem;/ krakow bez zyciowej perspektywy czy zanieczyszczone katowice?;/ tragedios nie zycze nikomu zeby musial wybierac...


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#93 2007-07-26 14:26:15

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Ooooj, Krzychu, nie poznaję kolegi... Zgroza, moralna równia pochyła, horrrrrror....

A propos mojej grupy: właśnie pojawił się w niej drugi samiec. Utraciłem monopol na chromosom Y za sprawą człowieka, zapewne rodowitego Polaka, o wdzięcznym imieniu... Denisgley Fortuna Grigorio. Witamy w szkole równych szans.

Nie zazdroszczę, Dorotko... Dlaczego w Krakowie brak "życiowej perspektywy"?


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#94 2007-07-26 15:57:32

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

A mogę tego Denisa poznać? Jestem miła, kontaktowa, znam wiele języków A tak poważnie, już nie jesteś jednym wybrańcem

Krzysiu.... Idziesz w moje ślady

A wiecie ilu mam facetów u siebie? 5 sztuk w tym Remigiusza <lol> chcę go poznać. Może wino pije

Ostatnio edytowany przez Szara (2007-07-26 16:01:25)


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#95 2007-08-01 22:01:13

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

. muszę się podzielić z wami radosną nowiną . przyjęli mnie na uj  : ) .. teraz tylko odnaleźć współlokatora : P ..

.. dowieść papiery .. mam na to ograniczony czas . gdyż jutro o 23 wylatuje do Tunezji ..  się cieszę .. i wogóle : ) a już myślałam że dzisiejszy dzień będzie zły .


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#96 2007-08-01 23:36:19

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Moje gratulacje Czyli kolejna osoba stucjuje na wymarzonym uniwerku

Wlepiony: Dosia, skonczyłaś Pottera?


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#97 2007-08-02 09:55:41

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Krakowska ekipa rozkwita:) Ale będą biby...
Pamiętaj o czapce w Tunezji!! 3 wielbłądy za Ciebie to za mało! Targuj się o co najmniej 5 sztuk


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#98 2007-08-02 17:00:57

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

jak chcesz to Cię mogę przefarbować:D kolejny fach w 'ręcach'


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#99 2007-08-02 17:44:01

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

. do szyny : harrego nie miałam kiedy czytać . :  P

. do szarej : wielbłądy mnie nie kręcą  :  )

. do dorotki : ale ja lubie swój blond !!

. to all .. żegnam na 2 tygodnie .. jak ktoś ma pilną sprawę to smsa pisać 506952360. nie dzwonić bo zbankrutuje : P !!


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#100 2007-08-03 13:23:01

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Gratulacje, Dosiek! Ciekawi mnie, jak tego dokonałaś... Duszy diabłu oddać nie mogłaś, jako że ta w jego posiadaniu już od jakiegoś czasu jest - czym więc przekupiłaś demony? Obligacjami?

Ooooch, Szarlott... Biby i biby. Jako przedstawiciele złotej młodzieży polskiej, ruszamy do grodu historycznego tego, aby edukować się pilnie, jako że nasza wiedza procentować będzie rozwojem ojczyzny w duchu solidarności i chrześcijańskich wartości, stanowiących podwaliny Rzeczypospolitej.

...to, że byde rzigoł, gdy se miejsca na więcej wódy nie znajda, to mojo jyst rzecz...

Przy okazji - to nie Ciebie, Dośku, wielbłądy mają kręcić, lecz Twego ojca. To jemu w wielbłądach i oślicach za Twój słowiański blond płacić będą. Wiele kobiet widziałoby siebie w roli Żony Numer Siedem Odpowiedzialnej Za Prace Krawieckie i Dania z Ryżu...

Widzę, że Dolores fachura jest... A jakie inne talenta mam? Może to Ciebie zapragnąłby tunezyjski szejk?


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#101 2007-08-03 13:49:29

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

hmm nie wiem czy Tunezja słynie z szejków:d naftowych raczej nie:D no żyć nie umierać,nie ma to jak czador w 40 stopniowy upał,myślę,że do tego Bóg mnie stworzył hmmm chyba już powinnam pisać Allaha? Tak na poważnie to chętnie wgłębiłabym się w jedną z młodszych religii świata;) hmm niech Dosia szuka a potem się dowie czy jej wybranek ma brata:p


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#102 2007-08-03 16:11:40

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Ja wiem, edukacja to podstawa, ale odpoczywać też trzeba:)

Ta Tunezja... Ja bym nie chciała takiego szejka. Harem to mogę mieć ja, a nie on. Jestem nietuzinkowa, więc nie mogę być jedną z wielu:)


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#103 2007-08-12 13:14:58

lenoneya

User

Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Dorocię mogę uspokoić, w Tunezji nie noszą czadorów
A teraz radosna wiadomość : po kilku dniach myśli samobójczo-morderczych nad mieszkańcami Krakowa i kilku nocach podtrzymywanych z siostrą butelkami wódki, odnalazłam swoje gniazdeczko w grodzie Kraka! We wtorek podpisuję umowę i potem będę zapraszać DO MNIE na kawę bądź znaczniejsze trunki

No to już sie pochwaliłam:)
pozdrowienia dla wszystkich

PS. Jak ktoś jeszcze nie ma gdzie mieszkać w Krakowie to niech się ze mną kontaktuje - powymieniamy doświadczenia w poszukiwaniach żeby nie powtarzał moich błędów...ale to za długa opowieść jak na jednego posta, prawdziwa epopeja tragikomiczna.

Offline

 

#104 2007-08-12 15:34:50

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Panna Zabawna szukała mieszkania... To musi być ciekawa historia.
Gratuluje znalezienia i już się wpraszam jako pierwsza na kawę


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#105 2007-08-12 20:08:48

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Gratuluję Szanownej Sąsiadce, gratuluję... Zdjęcia rezydencji widziałem, zauważyłem szereg przystosowań do mnogich spotkań: balkon na wypadek okupacji toalety, stół okrągły (osiem osób zasiądzie), lodóweczka, łóżeczko i łazieneczka jak w Belwederze. Słowem... bigiel jak nic.

Panna Zabawa szukała mieszkania, czyli jak imprezy na Woli imprezami na Lea się stały... Powieść w odcinkach.


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hullcityafc.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl www.witch.pun.pl www.vas.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl