euroa

3a eurpejska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#76 2007-07-18 16:37:25

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

No ja jak na razie to Gliwice Dostałam się 8 na liście <jupi> teraz czekam na Sosnowiec kolegium i drugą walkę o US


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#77 2007-07-19 19:09:42

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Wiesz, Dosiek... 60 osób to całkiem sporo. Masz jednak Akademię Ekonomiczną, dobrą matulę, która przygarnęła Cię bezwarunkowo!

Gratuluję, Szarlott! Czekam na wieści o zagranicznych uczelniach!

Będąc już 14 godzin na nogach (choć na chwilę obecną - na stołku, w pracy), mogę podzielić się impresją na temat wpisów na studia... Okazało się, że moje wywody na temat afrobrazylijskich niewolników przypadły do gustu komisji. Do tego stopnia, że nie chcą mnie oddać komukolwiek innemu. Zaproponowali mi studia międzywydziałowe w postaci mieszanki zajęć z dwóch kierunków na UŚ, zaliczanych semestralnie, i trzeciego... na UJ. Filologii portugalskiej. Dziennie. Po pierwszym roku mógłbym się nie pojawiać, aby zostać wykreślonym z listy studentów, a następnie, po ukończeniu licencjackiej filologii portugalskiej, ubiegać się o reaktywację na MISH UŚ. Po ich ukończeniu - uzupełniające magisterskie z iberystyki w Krakowie. A potem?

Nie wiem. Pewne jednak, że nie będę miał wtedy mniej niż 26 lat.

Szaleństwo.... Jak to mawiał poeta - bleh.

Jagiellonka natomiast, nie przywitała mnie jak od dawna wyczekiwana dama... Traktowany jak trzcina ledwo, nawet nie trzcina myśląca, obiecałem pani w sekretariacie, w ramach przełamania Formy, że przyniosę jej we wtorek... ananasa. O! Taki będę!

...upał mi nie służy, prawda?


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#78 2007-07-19 22:45:42

Krzychu

User

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Agent Jeż napisał:

Traktowany jak trzcina ledwo, nawet nie trzcina myśląca, obiecałem pani w sekretariacie, w ramach przełamania Formy, że przyniosę jej we wtorek... ananasa. O! Taki będę!

...upał mi nie służy, prawda?

Zdecydowanie nie mimo że biologiem nie jestem, stwierdzam z całą mocą prawa  ze Jeżom nie służy temperatura powyżej 30 st.C zaleca sie wylewac co godzine kubeł zimnej wody na hmmm.... głowę/ powłokę dredową*

*-niepotrzebne skreślić

Ostatnio edytowany przez Krzychu (2007-07-19 22:46:44)

Offline

 

#79 2007-07-20 00:31:17

Adamek

User

3390435
Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 62
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Ty jej ananasa a ona Ci brzoskwinke..   haha ;]

Offline

 

#80 2007-07-20 11:45:25

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Sądzę, Krzychu, że nie tylko jeże narażone są na srogie konsekwencje upału (por. Adamek), jeśli jednak chciałbyś poczuć, jak to jest być jeżem w wielkim, nagrzanym mieście - polecam spacer w południe w wełnianej czapce... Tak tworzą się niezapomniane przeżycia, wierz mi.

Och, Wielki A... Oczami wyobraźni widzę już siebie zatapiającego się w rozgrzanej brzoskwini, rozkoszującego skradającymi się po brodzie sokami, walczącego z meszkiem rozchylonej mymi wargami skórki, aż do pobrużdżonego zmarszczkami wnętrza...

...w końcu jestem wege, prawda?


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#81 2007-07-20 12:39:36

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

jak tak sobie pomyślę że przy odrobinie zbiegu okoliczności mogę trafić do jednej grupy z kilkoma osobami z klasy z gimnazjum . to śmiesznie .. : P

jakkolwiek ciężko mi było zrozumieć Jeżu co tam naskrobałeś z tymi studiami jednakże wnioskuje że bardzo fajne perspektywy się przed Tobą rozciągają : )


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#82 2007-07-20 14:09:27

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Spokojnie, Słoneczko - mi też trudno zrozumieć zamierzenia MISH... Dowiedziałem się jednak, że zostałem oddelegowany do odbioru indeksu w imieniu całego roku, tak więc nawet, jeśli po pierwszym semestrze skreślą mnie z listy studentów - będę miał fajne zdjęcia z dziekanem, rektorem czy Inną Jego Magnificencją. Dziewczęta lubią absztyfikantów z układami... Prawda?

Powiedzcie mi jednak, dlaczego, pomimo miłości UŚ, ciągnie mnie bez ustanku do bycia trybikiem w machinie UJ? Ehhh... Logiką nie grzeszę.

Pogubiłem się nieco... Wybierasz się do Krakowa, Dosiek?


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#83 2007-07-20 14:29:49

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

No to w koncu ja tez cos napisze. Jestem studentem. Prawa. Niestacjonarnego. Moje zmagania z matura pozwolily zajac 604 miejsce na liscie na praow dzienne na UŚ (na 307 osob przyjetych) wiec niby walcze caly czas ale chyba szans wiekszych nie ma. Z UJ podobie tez na liscie rezerwowej ale nie bardzo wiem ktory.

  Gratuluje wszystkim, ktorzy sie dostali:)


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#84 2007-07-20 15:36:15

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

A ja dostała, właśnie list od USia... i po momencie załamania, bo przyjmowali od 54 punktów, a ja miałam 51, czyli 3 małe punkciki (zwale to na komisje od ustnego) mi zbrakło. Jednak, 15 minut później, czyli przed minutami dziesięcioma dostałam przemiłego maila, że jeśli ktoś sie wypisze z filologi mojej (ta to grzech, a wiadomo, że ludzie grzesznymi są) top będą przyjmować ludzi od... 51 punktów.

To teraz modlitwa, zaklinanie deszczu, złapmy sie za ręce krzycząc "odniesiemy sukces" czy cokolwiek innego i może sie dostane

Tak przy deszczu będąc... mogłoby go trochę spaść..., nie lubię brązu, bo gryzie się z czerwienią.


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#85 2007-07-21 14:26:39

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Jeżu Drogi .. czy do Krakowa się wybieram dowiem się w okolicach 6 sierpnia .

do Szyny .. jak chcesz wiedzieć na którym jesteś miejscu to wyślij maila ale konkretnie na adres Twojego wydziału bądź nawet dokładniej instytutu . ja tak zrobiłam i mi miła Pani odpisała w przeciągu 15 minut . : )

korzystając z okazji że Panna M. przebywająca za granicą potocznie wołana Morawiec . bywa na tym forum . pozwolę sobie zadać pytanie . jak tam nasi zamorscy 'sąsiedzi' Ci się podobają ? i czy Twoja przyszłość jako studentki jakiejś uczelni już się zarysowuje ?

Ostatnio edytowany przez Sloneczko (2007-07-21 14:30:09)


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#86 2007-07-22 13:38:42

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Jest nieco łatwiejszy sposób, Dosiek - można wejść na stronę Wydziału Prawa i Administracji i podjąć się przestudiowania listy kandydatów... Wyzwanie dla komputera i łącza. Lista jest dłuższa od powieści Prousta.

Aniu, wiesz, miło byłoby ujrzeć kilka słów od Ciebie... Pojawiasz się, zerkasz, ale mogłabyś tak dziabnąć pazurkiem, naskrobać coś na Forum...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#87 2007-07-22 18:16:20

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

zwatpilam . przez moje lenistwo . nie jestem na ae w krakowie  ; ((((((((


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#88 2007-07-23 16:03:35

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

A ja się chciałam pochwalić:) Bo przemiła pani objawiła mi dziś o 10, że zostałam studentką I roku na UŚ, na kierunku Filologia, ze specjalizacją język francuski, program tłumaczeniowy z językiem hiszpańskim lub włoskim. Czyli cieszę się bardzooooo

Vive la France!


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#89 2007-07-23 18:31:02

kopyto

User

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Gratulacje Szara

Offline

 

#90 2007-07-24 10:21:16

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Dzwoniłem już, gratulowałem, cieszyłem się, to i napiszę: WSPANIALE, SZARLOTT!

Również mam dziś motyw do radości, jako że przemiła pani (tych przemiłych pań to coraz więcej po ziemi stąpa, jak widzę) zapewniła mnie, iż nie ma obawy o otwarcie mojego kierunku... Jest już połowa grupy. Pozwolę sobie więc na nieco cichsze: formidavel!


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vas.pun.pl www.witch.pun.pl www.hullcityafc.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl