euroa

3a eurpejska

Ogłoszenie

Zachęcam wszystkich do aktywnego odwiedzania forum, a nie tylko czytania tego co napiszą inni.

#46 2007-07-06 11:40:57

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

plan wykladow na tych "cywilizacjach" wyglada jak wytargany od studentow historii. Gabryś, jak no to pojdziesz to historyczne wiatry beda CI sprzyjaly


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#47 2007-07-06 12:57:23

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

dzięki:D bez was bym utonęła:P  A na historię HCE nie chciał chodzić...dziwak;p


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#48 2007-07-06 17:24:05

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Jasne, naśmiewajcie się... W piątej klasie podstawówki, przez Isis uczony, szóstkę miałem, konkurs wygrałem i książkę dostałem w uznaniu dla mych zasług! Mam pewne ukryte talenty, których nie ujawniam, aby uniknąć cudzego poniżenia i sromoty...

Pozwólcie, że podzielę się tą wesołą wieścią: moja rejestracja została potwierdzona. Niniejszym jestem pełnoprawnym kandydatem ubiegającym się o przyjęcie na filologię portugalską.

Jak widnieje dumnie na stronie: INSTRUKCJA - oczekuj wyników... Oj, oczekuję. Eu espero pelos resultados...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#49 2007-07-06 21:09:16

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

A ja miałam z histy w gimnazjum całe trzy lata celujące, bo pan historyk był miły i lubił jak się uśmiechałam Czyli też mam ukryty talent historyczny?

Gratuluje potwierdzenia przyjęcia jako uczestnika rekrutacji


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#50 2007-07-07 11:51:54

dolores

User

3685471
Zarejestrowany: 2006-11-28
Posty: 110
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

ja tez,ja tez:D wiecie co zrobilam..zapisalam sie na studia do ZAkopca!!<z uj>nie wiedziałam,przez przypoadek i dzisiaj jesczez sie zapisywałam do krakowa;/


'Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje . . .'

Offline

 

#51 2007-07-09 19:26:15

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Płynąc  na fali statystyk i zestawień - odnalazłem całkiem ciekawe na stronie UŚ... Liczba kandydatów na jedno miejsce na studiach stacjonarnych w roku akademickim 2007/2008, czyli o nas.

Ja narzekać nie mogę - z czterech kandydatów na polonistykę pozostało 2,76 (zawsze obawiałem się, że to ja będę tym pociętym... barbarzyńcy!), a na MISH - 3,96 (czyli jeden kandydat bez ręki) z 7,5 (tego podziału kandydat mógł już nie przeżyć) rok temu.



EDIT: po udzieleniu pełnomocnictwa...

Jest mi niezmiernie miło występować w roli posłańca dobrej nowiny. Doczekawszy się pozwolenia, mam zaszczyt i niewątpliwą przyjemność obwieścić, że mamy już pierwszą studentkę w naszym gronie... Jak wiecie, wyniki rekrutacji na UJ, UŚ, UW i wszystkich innych "U-" opublikowane mają być dopiero za parę dni, cóż więc nam pozostaje? Jakaż literka?

Jako że pierwsza odpowiedź jest zawsze najlepsza - A...

"A" jak...?

ASP.

Jako samozwańczy ojciec chrzestny sukcesu, informuję jedynie, że czeka nas rewolucje w dziedzinie projektowania czajników.

Rewolucja za sprawą studentki wzornictwa przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, która upija się zapewne na Mazurach, ciesząc się winkiem i śliczną, słoneczną pogodą.


...do nas też zawita słońce... Może 17 lipca?

Aha, wspomniana dziewoja to Asia Z. Umknęło mi...

Ostatnio edytowany przez Agent Jeż (2007-07-09 21:35:28)


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#52 2007-07-09 21:44:29

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Gratulacje dla dziewoi Joanny Z. Ja wiedziałam, że ona się dostanie, bo jeśli nie ona, to kto? No powiedzcie KTO?

Obejrzałam sobie to zestawienie... i muszę powiedzieć.., słabo..., słabo. Prawie 3 osoby u mnie. Prawie, bo jak się daje na romańską, to nie ma się średnio którejś z półkul. Coś czuję, że zawitam do kolegiów... Wiem, wiem... ciemność widzę, widzę ciemności... i promyczek mały.


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#53 2007-07-10 14:14:31

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Następczyni Leny? Zadeklarowany czarnowidz w posiadaniu pustych do połowy szklanek?

Gdy się już dostaniesz - wysmagam Cię srogo słowem, Szarlott, tak, jak uczynię to niebawem z projektantką czajników. Panika powinna stanowić przywilej antylop zaskakiwanych na sawannie, nie utalentowanych dziewcząt, dla których niedosyt wynikający z porównywania wyników wewnątrz jednej z najlepszych szkół w regionie przekształca się automatycznie w całkowity brak satysfakcji.

Uratować może Cię jedynie promyczek mały...


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#54 2007-07-10 16:27:37

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Jak się dostane to obiecuję, że dam się wysmagać czymkolwiek chcesz.

Promyczek się tli...


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#55 2007-07-10 20:30:06

Sloneczko

User

2855007
Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 60
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

. wprowadzacie tutaj .. nerwową atmosferę oczekiwania na 17 lipca .. . rozwianą pojawieniem się chwilowego uśmiechu na twarzy na wieść . że  nasza 'Część' bardziej uzdolniona artystycznie już może spokojnie i z gracją wlewać w swoje gardło procenty .. świętując przyjęcie na studia .

oczywiście Asi gratulujemy . i liczymy że lista przyszłych studentów za niedługo się wydłuży .

a odnośnie tegorocznych statystyk . to przeszyło mnie grozą ... 5 i trochę ponad ćwierć osoby śpieszy się by zarządzać innymi :  ) .

Ostatnio edytowany przez Sloneczko (2007-07-10 20:33:30)


Szukam nauczyciela i mistrza.
Niech przywróci mi wzrok. słuch i mowę .
Niech jeszcze raz nazwie rzeczy i pojęcia.
Niech oddzieli światło od ciemności...

Offline

 

#56 2007-07-11 12:51:01

lenoneya

User

Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Jako pierwsza radosna dziewoja dziękuję wszystkim za gratulacje

Życzę wszystkim równie radosnych wiadomości i na fali entuzjastycznego uniesienia zapraszam wszystkich na oblewanie niemożliwego które stało się możliwym (z tego wszystkiego wskakuję na biblijny ton...) w sobotę do jazzu albo palisandra (miejsce zostanie jeszcze rostrzygnięte a więc kontaktujcie się na bieżąco).   

Przy okazji dziękuje 'ojcu chrzestnemu' za rozpropagowanie wieści (oraz jednoznaczne wyleczenie mnie z półpustoszklaństwa) i stanowczo dementuję plotki o upijaniu się przy pięknej pogodzie...bo leje. Mam jednak nadzieję że to przelotny kryzys napowietrzny. I tak nic nie jest w stanie zetrzeć uśmiechu z mojej twarzy...

czekam na pozytywne wieści od wszystkich protostudentów, a tymczasem...

ściskam, buziakuję i uśmiecham się do wszystkich jednocześnie machając lewą ręką i prawą nogą w geście pozdrowienia

Offline

 

#57 2007-07-12 23:27:34

Agent Jeż

User

Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 164
Punktów :   
WWW

Re: studia-'szara sieć'

Niestety, Szarlott, nie mam wpływu na rekrutację gdziekolwiek, więc nawet Twoje gorące (z zapałem, znaczy się) deklaracje nie wspomogą Cię w walce o miejsce... Bo i w czym Ci pomagać, Mademoiselle?

Wiesz, Dosiek, sądzę, że znacznie więcej niż 5,25 osoby na miejsce pragnie zarządzać innymi... Chyba, że miejsc mamy dobrych kilka milionów.

Ojeju, jak leje strrrrrraszliwie... Przepraszam bardzo! Chciałbym Pierwszej Radosnej Dziewuszce przypomnieć, jak telekomunikacyjnie malowała w mojej wyobraźni winko, keję, stopy w wodzie i inne skarby dziadka Wergiliusza, gdy ja przez zaparowaną szybę zabłoconego autobusu obserwowałem przemoknięte sylwetki terroryzowane gejzerami spod samochodowych kół...!

...chociaż... w sumie, to... to...

To zasłużyłaś. I nie próbuj mi się nie cieszyć!

No!
Taki będę chrzestny.

Ostatnio edytowany przez Agent Jeż (2007-07-12 23:30:09)


Sohnos enormes como cedros, que e preciso trazer de longe...

Offline

 

#58 2007-07-13 17:41:48

Szara

User

Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 123
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Po zwiedzeniu śląskich miast mogę stwierdzić, że... dostanie się do Gliwic trwa około 80 minut bez korków przy dobrej pogodnie  i bez przesiadek, a do Sosnowca całe 60 minut z przesiadką... Ach... i co tu wybrać? A raczej co mnie wybierze...

Dziękuje za optymizm Monsieur. Też sie staram tak myśleć. A tak przy okazji, to kiedy UŚ da mi znać, ze mam ruszyć tyłek i zawieść im papiery jakby mnie chcieli?


"Uczę się ciała na pamięć
i umiem. Widać dusza
jest jeszcze, która kłamie..."
K.K. Baczyński

Offline

 

#59 2007-07-14 12:18:40

szyna

rangeR

Zarejestrowany: 2006-11-19
Posty: 126
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

Z tej strony  http://rekrutacja.us.edu.pl/?q=node/408 wynika, iż dokumenty nalezy dowieźć w terminie miedzy 16, 20 lipca. Tak ja to oczytuje, jezli sie myle to niech mnie ktos poprawi.


"Ten świat to ty i ja To my Motyle i ćmy Już czas Zatrzymaj się I wróć posłuchaj i patrz Wróć kochaj i trwaj wróć"   MYSLOVITZ

Offline

 

#60 2007-07-14 15:41:46

Krzychu

User

Zarejestrowany: 2006-11-22
Posty: 32
Punktów :   

Re: studia-'szara sieć'

jako że wyniki rekrutacji na Uniwersytecie Warszawskim zostały ogłoszone dziś, miło  oznajmić że dostałem się na prawo teraz czekam do 17ego zeby zobaczyć czy kraków tez mnie kocha

a propos prawa, Agencie Jeżu jeśli chodzi o upoważnienie, Asia musi zapłacić podatek od udzielenia pełnomocnictwa. Gdybyście byli rodziną,  byłoby to zwolnione z podatku ale w tej sytuacji nie uciekniecie przed fiskusem zwłaszcza w IV Kaczpospolitej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vas.pun.pl www.witch.pun.pl www.wymiar-bakugan.pun.pl www.prodigy.pun.pl www.slrr-polmulti.pun.pl